PARAFIA W SIECI

PROJEKT

COMMUNITAS

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla parafii i duszpasterstw środowiskowych oraz grup, wspólnot i instytucji działających przy parafiach. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na ich temat prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

535-984-226

503-714-140

kontakt@asysta.wawares.pl

Czym jest projekt COMMUNITAS

Witamy serdecznie!

COMMUNITAS to projekt skierowany do parafii i duszpasterstw środowiskowych oraz grup, wspólnot i instytucji przy parafiach działających. Z projektu mogą także skorzystać kapłani, zakonnicy – ojcowie, siostry i bracia, bezhabitowe osoby życia konsekrowanego, katechetki i katecheci oraz wszystkie inne osoby chcące przedstawić siebie i swą pracę powiązaną z Kościołem.

Co bardzo ważne – projekt COMMUNITAS jest ekumeniczny, dlatego skierowany jest do Kościoła katolickiego obrządku łacińskiego (rzymskiego), obrządku bizantyjsko-ukraińskiego (greckokatolickiego i unickiego) i obrządku ormiańskiego, a także do wszystkich Kościołów zrzeszonych w Polskiej Radzie Ekumenicznej.

Dlaczego warto Nas wybrać

Profesjonalna strona internetowa

Tworzymy profesjonalne strony internetowe. Dla odbiorców są one przejrzyste i funkcjonalne, a dla osób je prowadzących bardzo proste w obsłudze. Zapewniamy gotowy projekt, za pomocą którego możesz w bardzo szybki sposób administrować parafialną stronę internetową. Nie będziesz potrzebować żadnego dodatkowego programu, czy też posiadać specjalistycznej wiedzy informatycznej. 

Współpraca nie kończy się jednak na wdrożeniu i uruchomieniu wykonanego projektu. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami,  polegające na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań umożliwiających dalszą modyfikację strony. Oferujemy pomoc w profesjonalnym prowadzeniu i aktualizacji serwisu, jego rozbudowie o kolejne podstrony oraz pełne wsparcie techniczne w razie powstania jakiegokolwiek problemu.

System zarządzania treścią

Łatwa obsługa

Dzięki intuicyjnemu systemowi zarządzania, dodawanie treści i zdjęć jest szybkie oraz bezproblemowe. Gotowe elementy strony włączasz jednym kliknięciem myszy. Tworzenie podstron jest intuicyjne i bardzo proste. Do ich zarządzania nie jest wymagana żadna wiedza informatyczna. Dodawanie nowych treści wymaga jedynie umiejętności pisania na klawiaturze.

Prostota i elegancja

Profesjonalny wygląd

Projekty tworzone przez nas charakteryzują się artystycznym wyglądem oraz profesjonalizmem pod względem technicznym. Dbamy o każdy detal, aby wszystkie elementy stanowiły jednolitą całość. Dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt spełniał najnowsze standardy tworzenia stron internetowych. Odpowiednio przygotowujemy projekty do poprawnego wyświetlania na smartfonach i tabletach.

System zarządzania treścią

Rozbudowane funkcje

Proponujemy szeroki wachlarz możliwości rozbudowy strony internetowej w zależności od indywidualnych potrzeb. Parafialną stronę internetową tworzy się z gotowych części (np. ogłoszenia, intencje, galerie zdjęć, artykuły itp.). Wszystkie one są dostępne w panelu administracyjnym. Nie stosujmy stałych szablonów. Sam decydujesz i wybierasz, jakie elementy chcesz, żeby pojawiły się na stronie.

Zaprezentuj parafię w sieci już dzisiaj

Zamów stronę internetową

Osoby zainteresowane wykonaniem strony internetowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Pole do zagospodarowania

Wsparcie techniczne

W ramach naszych usług zapewniamy kompleksowe i szybkie wsparcie techniczne.

Nigdy nie zostawiamy użytkowników bez pomocy. Dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem oraz rozwiązujemy wszystkie problemy związane z obsługą.

Wsparcie merytoryczne

Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i redagowania materiałów o tematyce religijnej.

Rekomendacje

Poznaj opinie osób które nam zaufały

Zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na ich temat prosimy o kontakt telefoniczny 123-456-789 lub mailowy kontakt@asysta.wawares.pl. 

Dla ułatwienia można skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

123-456-789

kontakt@asysta.wawares.pl